Neden TOR?

DEĞİŞİMİ, BÜYÜME VE YENİLENME FIRSATI OLARAK GÖREN VE BUNA İNANANLARLA YENİ BİR YOLA ÇIKTIK!

 

TOR Demir olarak çıktığımız bu yolda, yeni vizyonumuz ve kabiliyetlerimiz sayesinde sektöre yön veren bir konuma ulaşarak, hem ulusal hem de küresel rekabette fark yaratarak müşterilerimiz için alternatifsiz bir partner olmak hedefi ile ilerliyoruz.

 

TOR Demir 2000 yılında, İzmir’de kurulmuştur. 2010 yılında Anonim Şirket olan firmamız üretim kapasitesinin artması ile beraber Manisa OSB’de 16.000 m²’lik modern bir tesise taşınmıştır. Bu tesiste Enerji sektörü, hızlı raylı sistemler, beyaz eşya, iş makinaları gibi dev sektörlerin, ulusal ve küresel müşterilerine yüksek standartlarda çözüm üretmeye devam etmektedir.

TOR Demir, Avrupa, Amerika, Asya kıtasında, onlarca ülkeye ihracat yaparak, 2013 yılında, sektöründe döviz sağlamada gösterdiği başarıdan dolayı İzmir Ticaret Odası tarafından, gümüş madalya ile ödüllendirilmiştir.

 

METALİN TERZİSİYİZ

Hem ince hem de kalın metali titizlikle işliyor, şekilldendirme, kaynak, montaj, fikstür kabiliyetleri, toz boya ve yaş boya gibi birçok farklı prosesi tek çatı altında toplayarak profesyonel entegrasyon yeteneğimizle kusursuz şekilde bir araya getiriyoruz. Ve tüm bunları yüksek kalite standartlarından ödün vermeden gerçekleştiriyoruz.

 

Periyodik personel eğitimlerimiz, işçi ve çevre sağlığına yüksek önem veren çalışma prensiplerimiz, en iyi teknolojilerle donatılmış üretim hatlarımızla dünya standartlarında modern bir metal işleme merkezine sahip olmanın gururunu ve sorumluluklarını taşıyoruz.