tor
Proseslerimiz
Kurumsal
Kalite
Referans
Galeri
İK & Kariyer
İletişim
RES
En iyiler için üretiyoruz...
Tor Demir olarak, çözüm ortağı olduğumuz firmaların üretim planlamasını ve konuyla ilgili bilgilendirmelerini baz alarak daha sipariş gerçekleşmeden gereken çalışmaları yapıyor ve partnerimize her ayrıntısı kusursuz, hızlı bir hizmet veriyoruz.

Kısacası, çözüm ortağınız olarak, size bir tedarikçiden daha fazlasını veriyoruz...

Bu yüzden, Tor Demir imzalı her ürün, muhteviyatında kalite, istikrar ve profesyonellik barındıran bir müşteri memnuniyetine dönüşüyor. Bu yüzden Tor Demir, sadece Türkiye'nin değil, dünyanın önde gelen firmalarına da çözüm ortağı oluyor…

Çözüm ortaklarımız ve referanslarımızla ilgili bilgi almak için bizimle temasa geçebilirsiniz...
Yüksek Kalite Standartları
Dünyanın önde gelen firmalarına çözümler üreten, hizmet dinamikleri evrensel kalite standartlarında olan firmamız, uluslararası belge ve sertifikalarla kalitesini tescillemiştir.
Deneyim ve Teknoloji
Tor Demir, sac levha işleme sektöründe, yüksek hassasiyete sahip son teknoloji tezgâhların dahil olduğu kapsamlı ve yüksek kapasiteli makinelere ve teknolojiyi büyük bir ustalıkla kullanan bir ekibe sahiptir.
Güven önemlidir
Tezgâhlarımızda işlenen sac levhaların; kumlama, kaynak, talaşlı imalat işlemlerinden sonra montajının da yapılması ve bitmiş ürüne giden yolculuğu; her aşamasında, kalitesiyle, güven veriyor.
Copyright © 2016 TOR DEMİR