tor
Proseslerimiz
Kurumsal
Kalite
Referans
Galeri
İK & Kariyer
İletişim
RES
Amacımız, başarma arzusuyla çıktığımız yolda insana değer veren bir yaklaşımla, anlayarak, anlatarak, uzmanlık, deneyim, yenilikçilik ile çalışanlarımızı geliştirmek ve başarıya ulaşmalarını sağlayacak uygulamaları gerçekleştirmektir. İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Ekibi
olarak çalışmalarımızı yaparken aşağıdaki çalışma ilkelerine uymaya özen gösterdiğimizi taahhüt ederiz.
Geleceğe, Gelişim ve Değişime Odaklılık
Çalışmalarımızda kurumun bugünkü başarısına ve gelecekteki başarısını devamlı kılacak uygulamalara öncelik veririz. Eğitim ve gelişim çalışmalarımızla “Değişimi Hızlandırma” yönünde bireylerin yanı sıra kurumsal bir gelişim aracı olarak algılayarak planlar ve uygularız. Kurumumuzun değişim ihtiyaçlarını zamanında ve doğru algılayarak kültür ve değerlerine uygun araçları ve yöntemleri belirleriz.

Haklarını Korunması, Fırsat Eşitliği ve Gizlilik
Adaylarımız ve çalışanlarımız eşit fırsatlara sahiptir. Kişilere din, dil, ırk, cinsiyete göre ayırım yapılmaz. Değerlendirmelerimizi en tarafsız şekilde gerçekleştirir, her zaman kurum çıkarlarını kendi çıkarlarımızdan üstün tutarız. Çalışanlarımıza ait bilgilerle, başvuru yapan adaylara ilişkin başvuru ve özgeçmiş bilgileri titizlikle gizli tutulur. Kişinin kendi bilgisi ve izni olmaksızın farklı kişi ve kurumlarla paylaşılmaz. İnsan Kaynakları uygulamaları ile kurum dışında gündeme gelen resmi ve resmi olmayan tüm değişiklik ve güncellemelerle, çalışanlar nezdinde alınan kararlar çalışanlara duyurulur. Çalışanlarımız bilgi ve yardıma ihtiyaç duydukları anda İnsan Kaynaklarına başvurabilirler. İşyeri sağlığı ve iş güvenliği koşulları sağlanmış, temiz, sağlıklı ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlamayı hedefleriz.

İletişim ve Empati
Çalışmalarımızı en doğru şekilde planlamak, iç müşterilerimizle çalışanlarımızın ihtiyaçlarını anlamak, çalışmalarımızı doğru aktarmak için Tor Demir’in “3A İlkesi, ANLA, ANLAT ve ANLAŞ” prensibine göre davranır, çalışanlarımızla sürekli iletişim halinde olmaya özen gösteririz. İşimizle ilgili en doğru kararların önce anlamaktan geçtiği bilinciyle, çalışanlarımızın insan olmaktan kaynaklanan ihtiyaç, hak, beklenti ve duygularına karşı içten, empatik, saygılı ve pozitif yaklaşırız.

Uzmanlık ve Araştırma Geliştirme
İnsan Kaynakları Bölümü çalışanları, strateji ve hedeflere uygun sonuçlar üretmek amacıyla, başarı ve iletişim odaklı, mesleki bilgi ve deneyime sahip çalışanlarca gerçekleştirilir. İş sonuçlarının sürekliliğini sağlamak ve sürekli gelişen sistem, model ve en iyi uygulamaları Tor Demir’e doğru şekilde aktarmak İnsan Kaynakları sorumluluğundadır.

Sosyal Gelişim ve ''Birliktelik'' Ortamı Yaratmak
İnsan Kaynakları olarak “Sosyal Birliktelik Yaratmak” en önemli amaçlarımızdan biri olup, asıl hedefi “eğlence olmayan”, ancak bir arada ve paylaşılarak oluşan içtenlik ve coşku dolu duygulara dayalı birlik ve beraberlik ortamını hazırlayarak “takım olma duygusunu” yaşatmaktır.
CV'nizi bu adrese gönderebilirsiniz. Yetkili birimimiz en kısa sürede başvurunuzu değerlendirecek ve yanıtlayacaktır.     ⇒  ik@tordemir.com
Yüksek Kalite Standartları
Dünyanın önde gelen firmalarına çözümler üreten, hizmet dinamikleri evrensel kalite standartlarında olan firmamız, uluslararası belge ve sertifikalarla kalitesini tescillemiştir.
Deneyim ve Teknoloji
Tor Demir, sac levha işleme sektöründe, yüksek hassasiyete sahip son teknoloji tezgâhların dahil olduğu kapsamlı ve yüksek kapasiteli makinelere ve teknolojiyi büyük bir ustalıkla kullanan bir ekibe sahiptir.
Güven önemlidir
Tezgâhlarımızda işlenen sac levhaların; kumlama, kaynak, talaşlı imalat işlemlerinden sonra montajının da yapılması ve bitmiş ürüne giden yolculuğu; her aşamasında, kalitesiyle, güven veriyor.
Copyright © 2016 TOR DEMİR